رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

چرا سلولز اغلب بهترین انتخاب برای رسانه های فیلتر خودرو است؟

- Jan 01, 2016 -

در اکثر کاربر فعال انجمن سوخت و هوا فیلتر نرم، رسانه های سلولز انتخاب بهتر از رسانه های مصنوعی است. باز هم دلیل تا حد زیادی مربوط به ظرفیت یا فیلتر زندگی. به توضیح دلیل شرح فرآیند تصفیه لازم است.

رسانه های فیلتر automtoive سلولز با الیاف در اندازه های مختلف ساخته می شود. در لایه بالا رسانه ها الیاف هستند fluffed، به جای فشرده کردن.

هنگامی که مایع و آلاینده از طریق رسانه ها ارسال می شود بسیاری از ذرات جمع آوری الیاف کرکی در سطح و دورتر به ورقه سفر نیست. زیرا ذرات الیاف پایبند این به "جذب" گفته می شود.

بیشتر قبل از رسیدن به فضاهای منافذ کوچک در کنار صفحه نمایش رسانه ها از این روش جدایی که شامل رسانه، ذرات کوچک تر توان جدا شده. این مواد به این ذرات کوچک از متصل کردن رسانه ها.

یکی دیگر از استفاده از سلولز رسانه های فیلتر این است که رسانه ها به طور معمول می شود ضخیم تر است. ضخیم تر، زمان بیشتری صرف ذرات سفر را از طریق رسانه ها است. هر مایع تغییر جهت اطراف فیبر حرکت ذرات آنها را نگه می دارد زمان سفر در همان جهت به آنها قرار بود و آنها را به الیاف رانده است.

این جدایی ذرات به عنوان "impingement." نامیده می شود با جذب impingement بیشتر است که شامل رسانه ذرات بیشتر بدون متصل کردن فضای تنگ منافذ در کنار صفحه نمایش از هم جدا هستند.

رسانه های مصنوعی می تواند برخی از ذرات با جذب و impingement، جدا اما الیاف صاف نمی تواند ذرات را در محل نگه دارید و آنها شسته شدن با مایع سفر را از طریق رسانه ها. رسانه های مصنوعی در درجه اول با استفاده از ذرات جدایی روش تماس "مستقیم رهگیری." اینجاست که اکثر مردم فکر می کنم همه فیلتر انجام می شود.

رهگیری مستقیم قادر به جداسازی ذرات با عبور مایع از طریق فضای منافذ است که به اندازه کافی کوچک برای گرفتن آنها را به سادگی است. با این حال، هنگامی که تمام منافذ با آلاينده متصل هستند، فیلتر وصل است و عمر آن به پایان رسیده است.

چون رسانه های سلولز بهتر در جذب و impingement آن می تواند حذف آلاینده ها بیشتر از رسانه های شیشه ای بدون متصل کردن منافذ فضاهای.

رسانه های مصنوعی را می توان با مزایای سلولز رسانه ایجاد می شود؟ این باقی مانده است دیده می شود. واقعیت این است که رسانه های مبتنی بر سلولز و شیشه ای رسانه در هر دو محل در بازار امروز فیلتر.

Related Products