رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

استفاده از کاغذ فیلتر روغن چیست؟

- Jun 27, 2017 -

استفاده از کاغذ فیلتر روغن چیست؟

کاغذ فیلتر روغن مناسب برای روغن ترانسفورماتور، روغن توربین، روغن مکانیکی و فیلتر روغن دیزل، روغن های پالایشگاه پالایشگاهی، فیلتر وازلین؛ فیلتر تصفیه روغن، رنگ عایق، رنگ، نوشیدنی ها و فیلتراسیون شیمیایی خوب و صنایع غذایی در پردازش آشامیدنی فیلتراسیون، فیلتر پردازش دانه و روغن، فیلتر پردازش روغن سرخ کردن.

کاغذ فیلتر روغن عملکرد جذب فیلتر خوب و قدرت فشرده سازی قابل توجهی دارد.

کاغذ فیلتر روغن برای فیلتر کردن نفت، محصولات شیمیایی و روغن های صنعتی و سایر مایعات بدن سازنده آلی صنعتی برای جداسازی جدی جامد و نیمه جامد. مانند فیلتر فیلتر مطبوعات روغن فیلتر، روغن توربین، رزین مصنوعی موم روغن پارافین، دیوکتیل sebacate و سایر مایعات آلی.

تخلیه فاضلاب بخش مهمی از حفاظت از محیط زیست است و در حال حاضر بسیاری از کارخانه های شیمیایی در دفع فاضلاب و فاضلاب فیلتر شده اند، اول از همه، ناخالصی ها و انتشار رسوب، کاغذ فیلتر در فیلتر، صفحه فیلتر در بازگشت، در جریان فاضلاب، رسوب و سایر ناخالصی ها برای فریب دادن، تنها جریان از فاضلاب، صفحه فیلتر، در یک دوره زمانی خاص برای تمیز کردن. سپس، پساب فاضلاب باید به محل تعیین شده یا تاسیسات تصفیه فاضلاب تخلیه شود، در دفع نهایی کارخانه، استفاده از کاغذ فیلتر دارای چگالی بالا، درجه حرارت بالا و دیگر کاغذ فیلتر خوب است. این نوع فاضلاب بسیار مفید و کاربردی است


Related Products