رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

رسانه های فیلتر سوخت در سری بین پمپ سوخت و گاز بدن پورت ورودی وصل است

- Oct 23, 2017 -

رسانه های فیلتر سوخت در سری بین پمپ سوخت و گاز پورت ورودی بدن متصل است. نقش رسانه های فیلتر سوخت حاوی سوخت در اکسید آهن، گرد و غبار و دیگر زباله جامد جلوگیری از سیستم سوخت حذف پلاگین (به خصوص نازل). کاهش سایش مکانیکی، اطمینان از بهره برداری پایدار از موتور، بهبود قابلیت اطمینان. ساختار سوخت است از پوسته آلومینیوم و فولاد ضد زنگ سخت براکت، که تشکیل شده از کاغذ صافی راندمان بالا در براکت، و کاغذ صافی داودی برای افزایش گردش خون منطقه شکل است. EFI فیلتر نیست می تواند با فیلتر روغن استفاده می شود.

به عنوان EFI فیلتر اغلب مقاومت در برابر فشار سوخت 200-300KPA فیلتر فشار قدرت به طور کلی مورد نیاز برای رسیدن به بیش از 500KPA و فیلتر روغن لازم برای رسیدن به فشار بالا است.

طبقه بندی رسانه های فیلتر سوخت

1, فیلتر دیزل

ساختار دیزل فیلتر است که تقریبا همین کار را با فیلتر روغن، دو نوع قابل تعویض و پیچ نصب شده وجود دارد. اما آن کار فشار روغن و دمای مورد نیاز بسیار کمتر از فیلتر روغن، و الزامات بهره وری تصفیه آن بسیار بالاتر از فیلتر روغن. فیلتر فیلتر دیزل با استفاده از کاغذ صافی، بلکه استفاده از پتو یا مواد پلیمری.

دیزل فیلتر را می توان به دو نوع تقسیم کرد:

(1)، جدا کننده آب دیزل

دیزل آب جدا کننده عملکرد مهم جدایی دیزل آب است. حضور آب برای سیستم سوخت موتور دیزل بسیار مضر است، خوردگی، سایش رسانه های فیلتر سوخت گیر و حتی بدتر فرآیند احتراق دیزل است. انتشار بیش از سه موتور تفكيك آب مورد نیاز بالاتر، بالا مورد نیاز در نیاز به استفاده از کارایی بالا فیلتر رسانه ها.

(2)، دیزل فیلتر خوب

فیلتر روغن دیزل فیلتر ذرات کوچک در دیزل استفاده شده است، کشور بیش از سه گازهای خروجی موتور های دیزل عمدتا برای بهره وری فیلتر ذرات 3-5 میکرون است.

2 فیلتر بنزین

فیلتر بنزین با کاربراتور و EFI امتیاز استفاده از کاربراتور بنزین موتور فیلتر بنزین در کنار پمپ واردات قرار دارد فشار کار کوچک است رسانه های فیلتر سوخت به طور کلی استفاده از نایلون پوسته، موتور EFI فیلتر بنزین در واقع شده است طرف خروجی پمپ و فشار کار بالا، معمولا با بدنه فلزی است. فیلتر فیلتر بنزین با استفاده از کاغذ صافی، بلکه استفاده از نایلون پارچه مواد پلیمری.

بنابراین قیمت ارزان فیلتر بنزین به عنوان حالت احتراق موتور بنزینی و دیزل به عنوان دیزل فیلتر خشن، کلی مورد نیاز است.

3 فیلتر گاز طبیعی

فیلتر گاز طبیعی است که به طور گسترده ای در متالورژی، شیمیایی، نفت، کاغذ، پزشکی، غذایی، معدن، برق، شهر، خانه و دیگر زمینه های گاز استفاده می شود. فیلترهای دستگاه ضروری برای انتقال رسانه های لوله کشی، کاهش معمولا در انتهای ورودی دریچه تسکین دریچه تسکین شیر و یا دیگر دستگاه سوخت رسانه های فیلتر برای از بین بردن ناخالصی در رسانه برای محافظت از دریچه و تجهیزات استفاده، محل نصب است هزینه تعمیر و نگهداری تجهیزات.


Related Products