رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

روش استفاده از مقاله فیلتر هوا

- Jul 10, 2017 -

روش استفاده از مقاله فیلتر هوا

در آزمایش، استفاده از مقاله فیلتر هوا همراه با فیلتر قیف و قیف پارچه و دیگر ابزارهای مورد استفاده در کنار یکدیگر. قبل از استفاده از کاغذ فیلتر هوای فوری به شکل مناسب، روش معمولی این است که کاغذ هوا فیلتر را به شکل مشابهی بپوشانید. هرچه درجه بالایی کاغذ فیلتر هوا بالاتر باشد، سطح بالاتر می تواند فراهم شود، اثر فیلتر بهتر است، اما مراقب باشید که بیش از حد زیاد نکنید و باعث فیلتر شدن فیلتر شود. زهکشی از نوار شیشه ای را بر روی کاغذ چند لایه فیلتر هوا قرار دهید، به طور مساوی فشار دهید، تا از تخریب کاغذ فیلتر هوا جلوگیری شود.

فرآیند عملیات هوا فیلتر هوا

1. کاغذ فیلتر هوا را به صورت نیمه، دو بار در یک ردیف قرار دهید و آن را به شکل زاویه 90 درجه بچرخانید. کانال

2. کاغذ فیلتر هوای فشرده را قرار دهید، در یک طرف سه لایه قرار دهید، طرف دیگر لایه باز، مانند قیف.

3. فیلتر فیلتر هوای شفاف به قیف، نوار فیلتر هوا فیلتر زیر لبه قیف، آب را به دهان قوطی ریختن، به طوری که مرطوب کاغذ هوا فیلتر و قیف در داخل دیوار، و سپس آب باقی مانده ریخته، مورد استفاده قرار گیرد.

4. قیفی که با کاغذ فیلتر هوا نصب شده است بر روی یک صندلی طوفان برای تصفیه (مانند حلقه در پلت فرم آهن) قرار داده می شود، یک فنجان یا لوله آزمایشی به گردن قیف پایین می آید تا فیلتر دریافت شود و نوک گردن قیف در برابر دیوار ظرف قرار گرفته است.

5. هنگامی که مایع به قوطی تزریق می شود، دست راست برگ چاقو مایع را نگه می دارد، دست چپ، میله شیشه ای، پایین نوار شیشه ای را با سه لایه سمت چپ قیف تنگ نگه می دارد، به طوری که دهان فنجان نزدیک به نوار شیشه ای، به جریان مایع فیلتر را در امتداد دهان فنجان، و سپس در امتداد شیب میله شیشه ای، جریان را به قیف، جریان را به مایع قیف، سطح مایع نمی تواند از ارتفاع مقاله فیلتر هوا در قیف تجاوز کند.

6. هنگامی که مایع از طریق فیلتر هوا فیلتر و پایین گردن قیف فیلتر می شود، بررسی کنید که آیا مایع جریان دیواره فنجان و به پایین فنجان است. در غیر این صورت، شما باید فنجان یا قیف دوار را حرکت دهید تا نوک قیف با دیوار فنجان تعبیه شود، به طوری که مایع به آرامی در امتداد دیواره داخلی بشقاب حرکت کند.


Related Products