رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

مکانیکی تفاوت بین گاز پنبه پاک کاغذ و سنتی

- Oct 09, 2015 -

با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد منبت ساختار غیر بافته شده از خمیر چوب، بدون فیبر. ویژه آلودگی رایگان, عالی ایجاد پاک کردن مواد جذب روغن و بهتر است برای تمیز کردن سطح روغن و خاک مناسب. و نه پوسته پوسته، جذب و حل کردن در آب و حلال است. مناسب برای مرطوب و یا خشک. بالا در دسترس، کیفیت، اندازه، ثبات بدون قطع. سخت و آسان به شکستگی, نرم به لمس، هر چیزی که می تواند به خراش سطح متوسط را شامل نمی شود. آسان به مقابله با مشکلات آلودگی ثانویه. پاک کردن پارچه به کاملا جایگزین برای دوپانت، کیمبرلی پارچه در حالی که کاهش هزینه می تواند.

زمینه نرم افزار:

خودرو مکانیک/الکترو مکانیکی صنایع تولیدی: دستگاه بالابر و غيره؛ صنایع ماشین آلات دقیق و اندازه گیری: اندازه گیری تجهیزات قطعه سازی تجهیزات دقیق; کشتی سازی; نورد تولید، چاپ، دارویی، شیمیایی و دیگر.

مقایسه با نخ پنبه ای، پارچه:

نخ پنبه پارچه پنبه ای، پارچه سیاه قبلا مورد استفاده قرار گرفت برای ماشینکاری مرکز تجهیزات ماشین تمیز کردن وسایل، بنابراین توسط این مواد اولیه پاک حرفه ای به تدریج جایگزین شده بود برای پاک کردن اثر ایده آل و سخت تر به مقابله با، نیست. از نظر هزینه، نخ نخ و پارچه چون فقیر پاکیزگی بارها و بارها پاک، سریع تر. پارچه های حرفه ای خوب تأثير تمیز کردن آن، دوز استان نیز موجب صرفه جویی هزینه. حسابداری عمومی و حرفه ای دستمال تمیز استفاده کنید هزینه و بیشتر از نخ پنبه ای، پارچه خواهد و ارزان.


Related Products