رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

مهم است که رسانه فیلتر سوخت را پاک کنید

- Oct 27, 2017 -

مهم است که فیلتر Fuel Filter Media را تمیز کنید. رشته رسانه فیلتر سوخت در خط بین پمپ سوخت و پورت ورودی جسم دریچه گاز قرار دارد.

تأثیر فیلتر سوخت مواد سوختی برای حذف ضایعات جامد مانند اکسید آهن و گرد و غبار در سوخت، جلوگیری از مسدود شدن سیستم سوخت (به ویژه نازل)، کاهش سایش مکانیکی، اطمینان از عملکرد پایدار موتور، بهبود وضعیت قابلیت اطمینان، سوخت ساختار از یک پوسته آلومینیومی و یک فولاد ضد زنگ ساخته شده است، قفسه مجهز به مواد کاغذی با کارایی بالا، مقاله کاغذی به شکل گل داودی، برای افزایش سطح جریان، فیلتر EFI نمی تواند با کربورتور فیلتر Clearter رایج است. از آنجا که فیلتر EFI اغلب در برابر فشار سوخت 200 ~ 300kPa مقاومت می کند. بنابراین، فشار فشار فیلتر به طور کلی مورد نیاز برای رسیدن به بیش از 500kPa، فیلتر کربورتر می تواند مورد نیاز را برآورده نمی کند.

فیلتر فیلتر سوخت باید هر 30،000 کیلومتر جایگزین شود. اگر محتوای ناخالص سوخت بزرگ باشد، فاصله سفر باید بر اساس آن کاهش یابد. فلش در رسانه فیلتر سوخت رسانه نشان دهنده جهت جریان سوخت است، و هنگامی که Fuel Filter Media نصب شده است، فلاشینگ مجاز نیست. حتی اگر آن را در حالت تلنگر برای کار برای یک زمان کوتاه نیز باید جایگزین شود.

فیلتر سوخت فیلتر چرخه جایگزینی

اکثر سازندگان خودرو به فیلتر خارجی خود را تعمیر نرمال از چرخه جایگزینی توصیه می شود 48،000 کیلومتر؛ نگهداری محافظه کارانه چرخه جایگزینی توصیه شده 1.92 تا 24000 کیلومتر است. اگر مطمئن نیستید، لطفا راهنمای صحیح را بخوانید تا چرخه جایگزینی توصیه شده را پیدا کنید. علاوه بر این، هنگامی که شلنگ فیلتر توسط گل، روغن و سایر خاک های ناشی از پیری و یا ترک ها ظاهر می شود، نیاز به جایگزینی موقتی شیلنگ است.

چرخه جایگزینی Fuel Filter Media، بسته به ساختار، عملکرد و استفاده از آن، متفاوت است و نمی تواند تعمیم دهد. اگر فیلتر در خط سوخت نصب شده باشد، یک فیلتر خارجی نامیده می شود؛ در غیر این صورت، فیلتر داخلی در پمپ سوخت و مخزن سوخت در داخل فیلتر نصب می شود. جایی که فیلتر مخزن سوخت یا پوشش محافظ آن به طور کلی به عنوان تعمیر و نگهداری محسوب می شود.


Related Products