رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

چگونه می توان رسانه فیلتر سوخت را جایگزین کرد

- Oct 23, 2017 -

همانطور که گفته می شود به خودتان، فراوانی. بعدی Xiaobian معرفی خواهد کرد که چگونه جایگزین فیلتر سوخت فیلتر، بلکه اجازه دهید همه درک بصری از ساختار Fuel Media Medias.

1، منبع تغذیه را قطع کنید

از کلید خودرو خارج شوید و فیوز پمپ خودرو را قطع کنید یا وسیله را از پمپ جدا کنید و از پمپ هنگام خارج شدن از پمپ خارج شوید.

2، مونتاژ پمپ را بردارید

پد صندلی عقب و پوشش پمپ را بردارید، سپس می توانید پمپاژ را مشاهده کنید. مونتاژ پمپ روغن با یک دستگیره سیاه و سفید تنظیم شده است، پس از استفاده از ابزارهای ویژه برای حذف کلاه، پلاگین را بر روی پمپ و لوله قرار دهید. پس از برداشتن حلقه، حلقه حلقه روغن را بردارید.

3، فیلتر Fuel Filter Media را جایگزین کنید

پمپ سوخت قدیمی را با یک فیلتر فیلتر سوخت جدید جایگزین کنید و مونتاژ فیلتر جدید بنزین را با اجزای مربوطه در فیلتر بنزین قدیمی جایگزین کنید.

4، با مهر و موم وریدی واشر پوشش داده شده است

مونتاژ فیلتر روغن برای جایگزینی فیلتر مواد سوخت فیلتر نصب شده به مخزن، پمپ سوخت مهر و موم در مهر و موم پوشش داده شده با روغنکاری واکسن، برای جلوگیری از مهر و موم حلقه پس از مهر و موم شده به شدت ناشی از نشت سوخت یا گاز سوخت نیست.

5 حلقه ثابت کارت

حلقه نگهدارنده پمپ را نصب کنید و حلقه ضربه محکم و ناگهانی را با یک ابزار خاص مطابق با گشتاور استاندارد در کتابچه راهنمای کاربر، محکم کنید.

6، برای نشت چک کنید

نصب پمپ روغن پمپ و پمپ سوخت در پمپ می تواند وجود یک نشت را تست کنید، اگر هیچ نشتی وجود ندارد می توانید صندلی را نصب کنید، نشت وجود دارد، و سپس شما باید دوباره مهر و موم مهر و موم.


Related Products