رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

فیلتر رسانه های سوخت نقش فیلتر کردن این آوار در سوخت است

- Oct 18, 2017 -

در حال حاضر موتور خودرو اساسا یک موتور احتراق داخلی است، استفاده اصلی بنزین و سوخت دیزل. به عنوان یک سوخت، باید بر روی کیفیت روغن و درجه مورد نیاز خاص تمیز شود. به عنوان یک نتیجه از دلایل پالایش و پردازش، سوخت تمام شده حاوی مقدار مشخصی از ناخالصی، رطوبت و آدامس است. اثر فیلتر سوخت این است که فیلتر کردن این آوار در سوخت و تامین سوخت پاک به موتور. اگر فیلتر سوخت بد است، بنزین در تخلیه آسان برای اتصال به کربورتر در سوراخ های کوچک، به طوری که کربورتر ضعیف کار، مخلوط مخلوط قابل اشتعال؛ سوخت دیزل به پمپ سوخت، آسان است برای سرعت بخشیدن به دقت، به طوری که فشار پمپ افت. اگر سوخت در آب، چسب در سیلندر، مخلوط قابل احتراق سوختگی بد می شود، به طوری که قدرت موتور کاهش می یابد.

فیلترهای بنزین به طور کلی تنها یک سطح هستند، بین مخزن سوخت و پمپ بنزین یا بین پمپ بنزین و کربورتور نصب شده اند. به عنوان سیستم تامین دیزل موتور دارای سه بخش دقت است، درجه پاکیزگی روغن دیزلی بالاتر است و محتوای بالا دیزل در آدامس، به منظور بهبود کارایی فیلتراسیون، فیلترهای دیزلی به طور کلی دو یا بیشتر از سطوح، فیلتر دیزلی درشت، فیلتر خوب، همچنین به عنوان جداسازی نفت و فیلتر خوب دیزل شناخته می شود. به ترتیب، در مخزن سوخت دیزل و پمپ، بین پمپ و پمپ سوخت نصب شده است، و برخی از موتورهای دیزل هم دارای یک فنجان روغن است که برای رسوب آب و ناخالصی ها در دیزل استفاده می شود.

نوع فیلتر سوخت

فیلترهای سوخت فیلتر شده و فیلتر می شوند. در اوایل روز، فیلتر فیلتر بنزین دارای نوع شکاف فلزی، نوع فیلتر فلزی، نوع پارچه نایلون، نوع سرامیکی متخلخل و غیره است. فیلتر فیلتر فیلتر دیزل فیلتر نوع کارتریج نوع احساس، نوع پارچه نایلون، نوع پنبه چند. این فیلترها از طریق عملکرد خوب است، عمر طولانی، اما وجود گسترده ای از راندمان فیلتراسیون کم، ساختار پیچیده، هزینه های بالا، تعمیر و نگهداری و نقص های دیگر، به تدریج حذف شده است. در حال حاضر فیلترهای بنزین و فیلترهای دیزلی معمولا از فیلتر کاغذ میکروپروسسور، درمان رزین فنول ساخته شده از لوله تاشو، با عملکرد خوب، بازده فیلتراسیون بالا، ساختار ساده، کم هزینه، مزایای نگهداری آسان استفاده می شود.


Related Products