رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

نکات تعمیر و نگهداری رسانه فیلتر رسانه

- Aug 03, 2017 -

نکات تعمیر و نگهداری رسانه فیلتر رسانه

Fuel Filter Media، نقش آن این است که در سوخت اکسید آهن، گرد و غبار و دیگر بقایای جامد حذف شود تا از انسداد سیستم سوخت جلوگیری شود. می توان دید که اگر تعمیر فیلتر Fuel Filter انجام نشود، ممکن است بر عملکرد موتور تأثیر بگذارد. امروز ما نگاهی به راهنمایی های نگهداری فیلتر سوخت رسانه ها خواهیم داشت، چقدر فیلتر Fuel Filter برای تغییر خوب است؟

فیلتر سوخت فیلتر (فیلتر) چرخه جایگزینی فیلتر سوخت فیلتر رسانه ها توصیه می شود برای هر جایگزینی 10000 کیلومتر، فیلتر سوخت نفت مخزن سوخت $ میلیون کیلومتر جایگزینی. در چرخه نگهداری بین مدل های مختلف ممکن است تفاوت کمی وجود داشته باشد.

فیلتر فیلتر سوخت (فیلتر) چرخه جایگزینی

فیلتر فیلتر سوخت برای هر جایگزینی 10،000 کیلومتر توصیه می شود، مخزن سوخت داخلی ساخته شده در فیلتر روغن $ میلیون کیلومتر جایگزینی. مدل های مختلف چرخه تعمیر و نگهداری ممکن است کمی متفاوت باشد، ماشین خود را مشخص زمانی که نیاز به جایگزینی تعمیر و نگهداری، لطفا از طریق عملکرد "خود خدمات" برای درک.

تعمیر و نگهداری بزرگ، سوخت فیلتر رسانه عمومی و روغن، فیلتر ماشین، فیلتر هوا در همان زمان.

نصب و جایگزینی فیلتر پیچیده تر است، به راحتی دستکاری نمی شود، باید توسط حرفه ای نصب شود.

نیاز به فیلتر فیلتر سوخت (جایگزینی)

فیلتر سوخت Medias را می توان به فیلترهای بنزینی و فیلترهای دیزلی بر اساس سوخت تقسیم کرد، استفاده اصلی خودروهای داخلی فیلتر های بنزینی، فیلتر کردن بنزین و مخزن نفت داخلی و داخلی است.

با استفاده از سن وسایط نقلیه، افزایش طول مسافت پیموده شده، فیلتر کارآمد فیلتر مایع در طولانی مدت، برای رسیدن به یک چرخه عمر خاص، منجر به سرعت خودرو، مصرف سوخت، افزایش نویز، عملکرد کنترل و غیره خواهد شد.

فیلتر فیلتر سوخت (اعلامیه خرید)

1، قبل از خرید کالا، لطفا اطمینان حاصل کنید که مدل خودرو، جابجایی و سایر اطلاعات را اطمینان دهید تا مطمئن شوید که مدل درست برای خرید لوازم جانبی است. شما می توانید راهنمای تعمیر و نگهداری خودرو را بررسی کنید.

2، فیلتر فیلتر سوخت در تعمیر و نگهداری اصلی، عمومی و نفت، فیلتراسیون ماشین، فیلتراسیون هوا در همان زمان.

3، انتخاب فیلتر با کیفیت بالا فیلتر سوخت، کیفیت ضعیف Fuel Filter Media اغلب منجر به تامین سوخت فقیر، کمبود برق خودرو و یا حتی شعله ور شدن می شود. اختلاط ها فیلتر نمی کنند، سیستم های تزریق نفت و سوخت نیز به مدت طولانی آسیب می رسانند.

4، زمانی که سرعت احساس آشکارا کاهش می یابد، شتاب موتور بد است، ماشین قادر به سفر نیست، لازم است فکر کنیم که رسانه فیلتر سوخت ممکن است مسدود شده باشد، نیاز به بازرسی به موقع.


Related Products