رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

فرایند نگهداری رسانه های فیلتر سوخت که بیشتر احتمال دارد این مشکل را نادیده بگیرد

- Aug 16, 2017 -

فرایند نگهداری رسانه های فیلتر سوخت که به احتمال زیاد این مشکل را نادیده می گیرد، رسانه فیلتر سوخت در فرآیند نگهداری مستعد ابتلا به نشت نفت و ناخالصی های فیلتر تمیز نیست و مجموعه ای از مشکلات، این مشکلات بیشتر برای آسیب پذیری مشکل است، ما رانندگی نیاز به توجه به ماشین در داخل فیلتر سوخت رسانه فیلتر و مشکلات موتور.

1، بعضی از کاربران سینی رسانه فیلتر سوخت و موقعیت بهار را معکوس کرده و یا حتی آنها را دور بریزند، به طوری که Fuel Filter Media بر روی سوراخ روغن در حالت باز قرار می گیرد، دیزل نمی تواند فیلتر شود و به طور مستقیم به پمپ سوخت باشد.

2، برخی از کاربران در نگهداری فیلتر سوخت Medias، فیلتر فیلتر سوخت فیلتر بدن از واشر لاستیک بالا و پایین مهر و موم شده و کلاه نفت، به طوری که فیلتر بدون فیلتر از طریق فیلتر و فاصله بین فیلتر و فیلتر پوشش به فیلتر بدون حفره مقاومت، به طوری که فیلتر نقش فیلتر کردن فیلتر نیست.

3، برخی از افراد در نگهداری واحدهای تولید دیزل، فیلتر را باز کرده و دریافتند که داخل و فیلتر به خصوص بدون هیچ گونه ناخالصی و رطوبت تمیز است، یعنی استفاده از روغن بسیار تمیز است. همانطور که همه می دانیم، این تصور اشتباه است، به دلیل مواد فیلتر فیلتر شسته فیلتر، ناشی از منافذ بیش از حد، پس از آن کاغذ فیلتر اثر فیلتر ندارد. در صورت استفاده از این فرآیند، سیستم سوخت دیزل سه بخش اصلی دقت، Fuel Filter Media، به ویژه پلاگین، آسیب جدی و پریشانی را ایجاد می کند، ممکن است به دلیل فیلتر با کیفیت پایین باشد.


Related Products