رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

رسانه فیلتر سوخت یکی از بخش های مهم خودرو است که سریع و امن برای سفر در جاده ها است

- Oct 27, 2017 -

اصل فیلتر و دانش تعمیر و نگهداری

فیلتر فیلتر سوخت یکی از بخش های مهمی از ماشین است که سریع و امن برای سفر در جاده ها است. ما درک می کنیم که اصل دانش فیلتر و نگهداری می تواند به طور موثر از شکست موتور ناشی از مشکل رسانه فیلتر سوخت جلوگیری کند.

فیلتر فیلتر سوخت به طور عمده در پمپ سوخت و دریچه گاز به پورت بین خط لوله، آن است که جزء اصلی موتور است.

بنابراین اصل فیلتر رسانه فیلتر چیست؟

فیلتر سوخت Medias می تواند رطوبت و ذرات ناخالصی را که می تواند به موتور آسیب برساند، موتور مسدود کرده و سایش را کاهش می دهد، اطمینان حاصل شود که موتور گفته می شود؛ یک کانال معکوس در فیلتر وجود دارد زیرا آب و مجله سنگین تر از سوخت هستند، بنابراین لبه کانال به طور طبیعی فیلتر می شود، به طوری که شما به راحتی می توانید مشکل ناخالصی را حل کنید.

فیلتر فیلتر سوخت دارای جعبه آلومینیومی و براکت فولادی ضد زنگ است و کاغذ فیلتر (مانند گل داودی) بر روی براکت قرار داده شده است و منطقه تماس را می توان به راحتی با کشیدن کاغذ فیلتر گل داودی به طور موثر افزایش داد.

در استفاده از فیلتر ما، کار تعمیرات فیلتر ما نیز بسیار مهم است.

به طور کلی، یک فیلتر حدود 30،000 کیلومتر برای یک زمان، اگر از دست دادن بزرگتر، ما می توانیم فاصله مناسب را کوتاه، از جمله در بیست و پنج یا بیست هزار می تواند یک بار تغییر کند.

هنگام نصب فیلتر، توجه به جهت نصب فیلتر، نصب را معکوس نکنید. حتی اگر نصب مجدد، عمر کار تا حد زیادی کاهش یابد.

بنابراین، در فرآیند رانندگی معمول ما نه تنها برای حفظ خارج از ماشین ما، تعمیر و نگهداری قطعات داخلی نیز بسیار مهم است، گرم به یاد شما، فیلتر فیلتر سوخت توجه به تعمیر و نگهداری فیلتر می تواند به طور موثر مشکلات زندگی موتور ما را برای ما حل کند کار اسکورت سفر، بلکه به ما سفر باز می شود بیشتر هموار!


Related Products