رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

رسانه فیلتر سوخت یک مصرف کننده است

- Jun 13, 2017 -

Fuel Filter Media یک فرایند مصرفی، در فرآیند استفاده از وسایل نقلیه مصرفی است، نیاز به تعمیر و نگهداری جایگزین به طور منظم، در غیر این صورت، اثر حفاظتی واجد شرایط را به دست نمی آورد. برای جزئیات در مورد چرخه جایگزینی، لطفا به دستورالعمل های ارائه شده توسط هر منبع فیلتر مراجعه کنید.

مهم است که فیلتر Fuel Filter Media را تمیز کنید. رشته رسانه فیلتر سوخت در خط بین پمپ سوخت و پورت ورودی جسم دریچه گاز قرار دارد.

تأثیر فیلتر سوخت مواد سوختی برای حذف ضایعات جامد مانند اکسید آهن و گرد و غبار در سوخت، جلوگیری از مسدود شدن سیستم سوخت (به ویژه نازل)، کاهش سایش مکانیکی، اطمینان از عملکرد پایدار موتور، بهبود وضعیت قابلیت اطمینان، سوخت ساختار از یک پوسته آلومینیومی و یک فولاد ضد زنگ ساخته شده است، قفسه مجهز به مواد کاغذی با کارایی بالا، مقاله کاغذی به شکل گل داودی، برای افزایش سطح جریان، فیلتر EFI نمی تواند با کربورتور فیلتر Clearter رایج است. از آنجا که فیلتر EFI اغلب در برابر فشار سوخت 200 ~ 300kPa مقاومت می کند. بنابراین، فشار فشار فیلتر به طور کلی مورد نیاز برای رسیدن به بیش از 500kPa، فیلتر کربورتر می تواند مورد نیاز را برآورده نمی کند.

فیلتر فیلتر سوخت باید هر 30،000 کیلومتر جایگزین شود. اگر محتوای ناخالص سوخت بزرگ باشد، فاصله سفر باید بر اساس آن کاهش یابد. فلش در رسانه فیلتر سوخت رسانه نشان دهنده جهت جریان سوخت است، و هنگامی که Fuel Filter Media نصب شده است، فلاشینگ مجاز نیست. حتی اگر آن را در حالت تلنگر برای کار برای یک زمان کوتاه نیز باید جایگزین شود.


Related Products