رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

رسانه فیلتر سوخت (رسانه فیلتر سوخت) یادداشت خرید

- Jul 21, 2017 -

چه باید در طول دوره تعمیر و نگهداری فیلتر سوخت فیلتر انجام شود؟

مقدار آب در فیلتر اولیه (فیلتر جداسازی نفت و آب) هنگامی که سوخت هر روز تزریق می شود؛

حمل مواد فیلتر فیلتر سوخت برای مقابله با وضعیت که در آن تنها سوخت ضعیف اضافه شده است.

نه برای طول عمر فیلتر و فیلتر فیلتر دقت فیلتر پایین - اگر این به طور قابل توجهی کوتاه پمپ سوخت و زندگی سوخت دیزل؛

اگر از بیودیزل استفاده می شود، اطمینان حاصل کنید که سوخت عرضه شده توسط تامین کننده مطابق با استانداردهای فعلی سوخت باشد؛

برای برخی از انواع بیودیزل که شما استفاده می کنید، اطمینان حاصل کنید که موتور شما در دسترس است؛

هنگام استفاده از مخزن خودتان بهتر است از یک فیلتر ذخیره سازی نفت استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که سوخت اضافه شده به وسیله نقلیه بدون آلاینده است.

فیلتر فیلترینگ سوخت (فیلتر فیلترینگ سوخت) چرخه جایگزینی

Fuel Filter Media توصیه می شود که هر 10،000 کیلومتر جایگزین شود، مخزن سوخت ساخته شده در Fuel Filter Media 4 تا 8 میلیون کیلومتر جایگزین شود. ممکن است تفاوت های کمی در چرخه نگهداری بین مدل های مختلف وجود داشته باشد.

تعمیر و نگهداری بزرگ، فیلتر فیلتر سوخت و روغن، فیلتر ماشین، فیلتر هوا در همان زمان جایگزینی. جایگزینی فیلتر سوختگی پیچیده تر است، دست خود را به آسانی انجام نمی دهند، باید به طور خاص توسط نصب فروشگاه ویژه عمل شوند.

ضرورت فیلتر جایگزینی فیلتر فیلتر سوخت (فیلتر فیلتر سوخت)

فیلتر سوخت رسانه ها با توجه به سوخت های مختلف می توان به فیلترهای بنزینی و فیلترهای دیزلی تقسیم شده است، اتومبیل های خانگی عمدتا در فیلتر های بنزینی، فیلتر بنزین و مخزن سوخت ساخته شده در داخل و خارج استفاده می شود.

وسایل نقلیه با استفاده از سن، مسافت پیموده شده، فیلتر کارکرد مواد فیلتر مایع طولانی مدت، برای رسیدن به یک چرخه عمر مشخص، منجر به ضعف سرعت خودرو، افزایش مصرف سوخت، افزایش نویز، کاهش عملکرد کنترل خواهد شد.

فیلتر فیلتر سوخت (رسانه فیلتر سوخت) یادداشت خرید

1 قبل از خرید کالا، لطفا اطمینان حاصل کنید که مدل های ماشین، جابه جایی و سایر اطلاعات را برای اطمینان از اینکه لوازم صحیح خریداری شده را بررسی کنید. شما می توانید کتابچه راهنمای تعمیر و نگهداری خودرو را بررسی کنید، همچنین می توانید از شبکه مراقبت از مراقبت از خودرو با توجه به عملکرد "خود نگهداری" استفاده کنید.

2، فیلتر سوخت فیلتر در نگهداری بزرگ، عمومی و روغن، فیلتر ماشین، فیلتر هوا در همان زمان جایگزینی.

3، انتخاب فیلتر با کیفیت بالا فیلتر سوخت، درجه پایین فیلتر سوخت رسانه ها اغلب منجر به عرضه سوخت فقیر، فقدان قدرت و یا حتی شعله. افزودنی ها فیلتر نمی شوند، سیستم تزریق روغن و سوخت به مدت طولانی آسیب خواهد دید.

4 هنگامی که احساس سرعت به طور قابل توجهی کاهش می یابد، شتاب موتور بد است، زمانی که ماشین در حال ضعیف است، لازم است فکر کنیم Fuel Media Filter ممکن است مسدود شده باشد، و باید زمان را بررسی کرد.

در شرایط عادی، اختلاف بین رسانه فیلتر سوخت واقعی و دروغ عمدتا در زمینه های زیر است:

ظاهر: کیفیت نقاط کار

جعبه فیلتر سوخت فیلتر کار خشن تر است، در گوشه گوشه ای که چشم غیرمجاز می بیند؛ علاوه بر این، وزن نیز با توجه به انتخاب مواد مختلف متفاوت است، فیلتر بنزین جعلی اغلب نسبتا سبک است.

کاغذ فیلتر: توانایی فیلتر کردن نقاط

در مقاله فیلتر، جعلی جعبه فیلتر فیلتر مواد استفاده شده در مواد فیلتر اغلب نامحدود است، که نمی خواهد ناخالصی ها را در بنزین فیلتر، استفاده درازمدت کار معمولی سیستم سوخت را تحت تاثیر قرار می دهد.

زندگی: طول عمر نقاط

زندگی، جعلی فیلتر رسانه فیلتر استفاده شده در مواد مقاله فیلتر، ضعیف است، از یک طرف آسان به آسیب زودرس؛ از سوی دیگر، این بقایای فیلتر کاغذ به راحتی به بنزین است که ممکن است منجر به انسداد روغن یا آسیب به پمپ بنزین شود.


Related Products