رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

فیلتر دیزل فیلتر رسانه ها چگونه برای تمیز کردن آب است

- Aug 16, 2017 -

فیلتر دیزل فیلتر رسانه ای است که چگونه برای تمیز کردن آب، فیلتر دیزل فیلتر رسانه ای بسیار خوب است، این لوازم جانبی می تواند کمک به موتور ناخالصی های دیزلی آلوده نیست، اما تمیز کردن سخت افزار فیلتر دیزل فیلتر نیز بسیار مهم ماه برای تنظیم زمان تمیز کردن، پاک کردن توجه به قطعات کوچک به آرامی.

1، ساختار دیزل فیلتر Medias تقریبا مشابه با Oil Filter Media است، دو نوع قابل تعویض و پیچ وجود دارد. اما فشار کار و دمای مورد نیاز آن بسیار پایین تر از Filter Media Oil می باشد و نیازهای کارآیی تصفیه آن بسیار بالاتر از Filter Media Media است. فیلتر رسانه فیلتر دیزل با استفاده از کاغذ رسانه فیلتر، بلکه استفاده از مواد احساس یا پلیمر. فیلتر دیزل فیلتر را می توان به جداسازی دیزل آب، دیزل فیلتر فیلتر رسانه ها تقسیم می شود. جداساز نفت و آب یک عملکرد مهم جداسازی آب دیزل است.

حضور آب برای سیستم سوخت دیزل بسیار مضر است، خوردگی، سایش، گیر کردن و حتی فرایند احتراق دیزل را بدتر می کند. همانطور که محتوای گوگرد در دیزلی در چین بالاتر است، در احتراق اتفاق می افتد، و حتی واکنش آب تولید قطعات موتور سولفوریک اسید خوردگی موتور. روش سنتی حذف آب عمدتا از طریق ساختار قیفی رسوب می شود. بیش از سه انتشار موتور در جداسازی آب از الزامات بالاتر، الزامات بالا در مورد نیاز به استفاده از با کارایی بالا رسانه رسانه فیلتر.

2، ① مخزن سوخت را خاموش کنید، لوله را بردارید و سپس باز کنید. به طوری که جریان آب در ظرف، خارج از دیزل هنگامی که خاموش، لوله نصب شده است. پساب موجود در ظرف برای رسوب، تا زمانی که جداسازی روغن و آب، روغن دیزلی بالا به مخزن ریخته شود. ② پلاگین را در زیر فیلتر رسانه خارج کنید تا دیزل به ظرف وارد شود. پس از جریان دیزل از پلاگین تنگ پساب موجود در مخزن همانطور که در بالا توضیح داده شد.

3، دیزل فیلتر رسانه آب فقط یک امکان پذیر است، خارج از داخل مخزن نمی تواند آب از هوا ناز تولید کند. بنابراین کیفیت دیزل یا جایی که مخزن می تواند به آب وارد شود. اگر فیلتر دیزل فیلتر در داخل آب بسیار زیاد است، پس روی بررسی قسمت مخزن سوخت مهر و موم شده است، قسمت بالای مخزن نشت و غیره است.


Related Products