رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

آیا فیلتر فیلتر خودرو خودرو می تواند دوباره پس از استفاده پاک شود؟

- Aug 16, 2017 -

آیا می توانم بعد از استفاده از فیلتر فیلتر خودرو خودرو دوباره پاک شود؟

فیلتر سوخت خودرو فیلتر می تواند پس از استفاده دوباره تمیز شود، Fuel Filter Media یک وسیله نقلیه می تواند از قطعات داخلی داخلی محافظت کند، لوازم جانبی مقاومت بالا در برابر استفاده نداشته و می تواند به طور موثر فیلتر ناخالصی روغن خودرو، با توجه به مدل های مختلف و تعداد ناخالصی های مختلف در ماشین خود متفاوت خواهد بود.

نمی توان برای دومین بار استفاده کرد، طراحی فیلتر سوخت فیلتر یک بار فیلتر هسته ای کاغذ و جذب ذرات فلز چن در استفاده از 5،000 کیلومتر پس از مشبک هسته بیش از 60٪ مسدود شده است، کیفیت خواهد شد محکم کردن مسدود کردن مش، به سادگی نمی تواند روشن شود فقط تغییر هسته، فیلتر سوخت فیلتر باز تمیز کردن و تغییر هسته کاغذ نسبت به تولید یک هزینه جدید بالا هستند، این استفاده مجدد هنوز انجام نشده است. فیلتر آسان برای فیلتر کردن، فیلتر فیلتر سوخت فیلتر نمی شود، مجبور به عبور از شیر از طریق روغن، ناخالصی موتور موتور نمی تواند فیلتر، بنابراین در زمان جایگزین می شود.

در بالا Xiao Bian برای هر کسی در ماشین Fuel Filter Media می تواند پس از استفاده دوباره تمیز شود، اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از محتوای Fuel Filter Media دریافت کنید، لطفا به ما توجه کنید.


Related Products