رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

وظیفه سبک هوا RF2018PW

وظیفه سبک هوا RF2018PW

RF در حال افزایش سرمایه گذاری در ساخت تیم استعدادهای خود در سال های اخیر است. خارجی: بدون توجه به نیازهای مورد نظر شرکت یا کارکنان، شرکت برای کارکنان مختلف برای آموزش های مختلف مانند کلاس های اصلاح کننده تغییر، کلاس های عملی مدیریت کارگاه، خرید، امور مالی، مواد خام، ذخیره سازی، تعمیر و نگهداری تجهیزات و هر دوره مرتبط با عملیات شرکت، ارسال می کند. داخلی: از مدیریت پایه 6 تا TPM-AM، سپس استاندارد سازی مدیریت سازمانی و مدیریت ارزیابی عملکرد، یک سیستم مدیریت پایدار شکل می گیرد و کارایی عملیات شرکت بسیار بهبود یافته است. برای دستیابی به اهداف بالا، شرکت محل های کارکنان را برای تحصیلات و سرگرمی های آماتور مانند اتاق خواندن، کتابخانه، ورزشگاه، اتاق تنیس روی میز و خانه قهوه فراهم می کند، سلامت جسمی و روانی کارکنان به شدت تضمین شده است.

ارسال درخواست

جزئیات محصول

RF همیشه در راه صنعتی شدن جدید است و به چرخه توسعه، نوآوری فنی، تنظیم ساختار و اولویت حفاظت از محیط زیست پایبند است. "صادقانه مرد، Lean کار" باعث می شود RF ایجاد روابط صادقانه همکاری با تامین کنندگان و مشتریان با منافع دو جانبه و برنده.

شرکت تصویب پیشرفته ترین تجهیزات تصفیه آب در جهان برای اجرای بازیافت آب تولید، ساخته شده با مرکز گرمایش خود. پس از معرفی، هضم و جذب جو "کار لاغر"، صرفه جویی در انرژی ثابت، هزینه تولید پایین و کیفیت محصولات بهبود یافته توسط خطوط تولید خودکار پیشرفته بین المللی و تجهیزات بازرسی ساخته شده است. ما یک تیم بسیار متخصص R & D را برای توسعه محصولات، فرآیند و تکنولوژی جدید برای تنظیم ساختار محصول ساخته ایم. هدف از ایجاد سازمانی سازگار با محیط زیست نوآوری فنی است که مجموعه ای از تحقیق، تولید، فروش و انتقال تکنولوژی است. مقیاس تولید شرکت ها در چند سال آینده می تواند 100،000 تن مواد ویژه را به دست آورد.


ما با هر شرکایی یک آینده باشکوه ایجاد خواهیم کرد.


مزایای ما

تمرکز بر نیازهای مشتریان
سرمایه گذاری مداوم به مدیریت و فن آوری
تیم عالی مدیریت و تحقیق و توسعه
روابط خوب با روابط همکاران با تامین کنندگان، مشتریان و جامعه با سود متقابل
با کیفیت بالا و عرضه پایدار

معرفی محصولات


RenFeng یک شرکت حرفه ای برای توسعه و ساخت مواد ویژه از فیلتر، غیر بافته شده و بسته بندی است. استفاده از فرآیند مرطوب پیشرفته، تشکیل چند لایه یا تک لایه و چسباندن یک طرفه یا دو طرفه برای تولید مواد مخصوص برای فیلترهای هوا، فیلترهای سوخت، فیلترهای روغن، مقوا های دیوار غیر بافته و دیگران. مواد به طور گسترده ای در زمینه پزشکی، ماشین آلات، الکترونیک، دکوراسیون و بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود و از مشتریان ستایش می کنند. محصولات موجود عبارتند از:


پایه کاغذ دیواری غیر بافته
مواد فیلتر هوای
مواد فیلتر سوخت
مواد فیلتر روغن
مقالات فیلتر بازدارنده روغن آتش
مقالات سوخت فیلتر جداسازی نفت و آب
مقاله های فیلتر دو طرفه
مقالات فیلتر با دقت بالا و ظرفیت مسدود کردن
مقادیر پایه ریز موجدار


پرس و جو