رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

ولتاژ رگولاتور روغن کاغذ فیلتر نیاز به جایگزینی مکرر

- May 07, 2018 -

فیلتر روغن خلاء به طور کلی در حال حاضر استفاده می شود، می تواند رطوبت در روغن و گاز را کاملا حذف کند، اما همچنین می تواند ناخالصی های جزئی را حذف کند. این فرایند عبارت است از: استفاده از فیلتر روغن درشت ترانسفورماتور → فیلتر خوب ← → → خنک سازی خلاء روغن گرمایش و نفت گاز. فیلتر درشت با استفاده از یک سیلندر فلزی و آهنربا قوی، فیلترهای خوب اغلب ناخالصی های کوچک 1 ~ μm را فیلتر می کنند. در حال حاضر انواع بسیاری از فیلترهای خوب، مواد پودر پودر پودر میکرو پوری، مواد فلزی، پیستیل فیلتر فیلتر سرامیک و استفاده از ساختار خاص و غیره.


روغن ترانسفورماتور روغن کم آب و حرارت و حرارت دادن. اصل این است که برای مخزن خلاء، روش اسپری مایع حرارت مایع برای تشکیل نفت ترانسفورماتور، در نفت و گاز و رطوبت برای فرار. دمای روغن به طور کلی حدود 65 درجه است، نه خیلی زیاد، به طوری که سن روغن را نداشته باشد. از دست دادن آب بدن و اثر این روش بهتر است، روش معمول استفاده می شود. با این حال، اگر روغن به مایع بسیار خوب اسپری شد، شما به راحتی پمپ را خلاص کنید.


تعمیر درب کرکره ای نورد کرکره ای تعمیر کرکره کرکره ای تعمیر درب تعمیر درب گاراژ درب کشویی تعمیر درب های اتوماتیک کرکره کرکره تعمیر درب الکتریکی تعمیر درب تمیز تعمیر درب تعمیر درب تعمیر تعمیر درب.


اگر روغن به قطره های نفت با قطر خاص تزریق می شود، زیرا روغن دارای کشش سطحی بالا است، رطوبت در نفت و گاز آسان نیست. برای این منظور، قطر سوراخ شان برای انتخاب اسپری مناسب و به طور کلی در مخزن مورد نیاز در زمان تنظیم چند قاب، جلوگیری از پمپ خلاء روغن ترانسفورماتور.


یک جفت:نه

Related Products